Londra Saldırı Görüntüleri Londra Köprüsünde Terör

 Londra Saldırı Görüntüleri Londra Köprüsünde  Terör

Londra’da Meşhur London Bridge terör saldırısına maruz kaldı bir minibüs yayaların arasına daldı. Londra köprüsü saldırısının dışında iki farklı yerde daha terör saldırı olduğu bildirildi. Hükumet yetkilileri sosyal medyadan duyduklarınıza itibar etmeyin kısa sürede açıklamay yapacağız şeklinde konuştu.

Görgü Tanığı

Görgü tanığının ifadelerine göre yaklaşık 80 km hızla yayaların arasına dalan beyaz renkli bir minibüs fütursuzca yayaları ezdi. Başka bir görgü tanığı ise saldırganın bıçak kullandığını söyledi. bölgeden silah sesleri geldiğine dair duyumlar da söz konusu…  Londra köprüsü oldukça popüler bir yer. ÖZellikle turistlerin yoğun olarak ziyaret ettiği bu bölgenin kalabalık olmasından dolayı seçildiği tahmin ediliyor. Saldırılar sonunda 3 şüphelinin kaçtığını polisin şüphelilerin peşinde olduğu belirtiliyor. bugünkü terör saldırısı sonucunda en az 1 kişinin öldüğü söyleniyor.

22 mart’ta benzer bir saldırı yaşanmıştı. işid avrupa’da yeni bir saldırı tarzı uyguluyor. Bu tür saldırıların 5’i geçtiği belirtildi. Aşağıdaki videodan Londra köprüsü saldırı görüntülerini izleyebilirsiniz.

Londra Saldırı Görüntüleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir