Emlak Konut Zeytinburnu İhale Sonucu

Emlak Konut Zeytinburnu İhale Sonucu

Emlak konut’un Zeytinburnu Beştelsiz bölgesindeki arsası için yapılan ihaleye 8 teklif geldi.  İhale bugün 14:30’da yapıldı. ihaleye katılan şirketler arasında en yüksek teklifi 350 milyon lira ile Akdeniz İnşaat ve Eğitim Hizmetleri tarafından verildi. İkinci en yüksek teklifi ise Yılmaz İnşaat verdi. Böylece emlak konut zeytinburnu arsası  ilk ihalesi tamamlanmış oldu.

Ali Ağaoğlu – Akdeniz İnşaat ve eğitim hizmetleri Ali Ağaoğlu’na ait,  Zeytinburnu ilçesi Beştelsiz Mahallesi’nde yer alan ve toplamda 96 bin 968 metrekarelik arsanın uer aldığı ihalenin ikinci aşaması ise pazarlık ve açık artırma olarak gerçekleşecek

İhaleye Katılan Şirketlerin listesi

  • – Güney Gayrimnekul- Baş Yapı- Esta İnşaat- Elit Vizyon Yapı’dan oluşan iş ortaklık,
  • – Mesa Mesken Sanayii
  • – Nurol GYO ve İntaya İnşaat ortaklığı,
  • – Dağ Mühendislik- Al Zamil Gayrimenkul-Fuzul Yapı İş Ortaklığı,
  • – Makro İnşaat ile Alt ve Üst Yapı
  • – Akdeniz İnşaat

emlak gyo-zeytinburnu-ihalesi-kaılımcılarZeytinburnu arsasının özellikleri

96 bin 968 metrekare büyüklüğe sahip  Beştelsiz arsası D-100 kara yolu ve Kennedy Caddesi arasında kalıyor.  Avrasya Tüneli’ne yakın bir konumda olması arsanın değerini artırıyor.

EMLAK KONUT GYO’nun KAP’a yollamış olduğu açıklama

“İstanbul Zeytinburnu Beştelsiz Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi ihalesinin 1. Oturumu 06.06.2017 tarihinde saat 14:30′ da yapılmıştır. İsteklilere ait teklif zarfları içerisindeki belgelerin ihale komisyonu tarafından ayrıntılı değerlendirilmesinden sonra, ihalenin Pazarlık – Açık Artırma bölümünü içeren 2. Oturumu ileriki bir tarihte yapılacak olup, isteklilere ihalenin 2. Oturum tarihi ve saati yazı ile bildirilecektir.   Önemli bilgilendirme : İhalenin sonucunu belirleyecek olan nihai mali teklifler 2. Oturumda alınacaktır.”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir